Odblask tył BR-8 HERRMANS na bagażnik 50 mm

Kategorie: Akcesoria \ Odblaski
Ceny
Rabat
0%
Symbol
HERRMANS BR-8
Kod kreskowy
2000001179659
Opis
Odblask tylny HERRMANS BR-12 (3007-0001)

Herrmans BR-12 to klasyczny, wysokiej jakości odblask pasywny, zaprojektowany z myślą o montażu na tylnych bagażnikach rowerowych. Dzięki dużej powierzchni odbijającej i pełnej certyfikacji, znacząco podnosi bezpieczeństwo rowerzysty, czyniąc go widocznym dla kierowców z dużej odległości.

Główne zalety:

  • Wysoka widoczność: Intensywna czerwona barwa i struktura pryzmatyczna zapewniają doskonałe odbicie światła reflektorów samochodowych.
  • Uniwersalny montaż: Standardowy rozstaw śrub 50 mm sprawia, że odblask pasuje do większości bagażników dostępnych na rynku (np. Kross, Author, Kellys).
  • Trwałość: Wykonany z tworzywa odpornego na uderzenia, promieniowanie UV oraz zmienne warunki atmosferyczne (deszcz, mróz).
  • Zgodność z przepisami: Posiada homologacje europejskie (w tym wymagający niemiecki certyfikat StVZO), co gwarantuje najwyższe parametry optyczne.

Specyfikacja techniczna:

  • Model: BR-12 (numer katalogowy: 3007-0001)
  • Miejsce montażu: Tył, na bagażniku
  • Rozstaw śrub mocujących: 50 mm
  • Kolor: Czerwony
  • Wymiary: ok. 95 x 30 mm
  • Kraj produkcji: Finlandia (Herrmans)

Zastosowanie: Idealny do rowerów trekkingowych, miejskich i turystycznych, które wymagają trwałego i skutecznego oznakowania tylnego.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B